Projektist

Tutvustus

Tallinnas, Kristiine linnaosas, aadressil Artelli 19 kerkib 2019. aasta suveks uus kaubandushoone nimega K2. K2 on 2018. aasta kevadel valminud väga populaarse K1 (Kadaka tee 4) arenduse II etapp.

Kokku on uues arenduses ca 2730 m2 üüritavat pinda. Hoone on kavandatud peamiselt ühekorruselise kaubandushoonena, mis on jagatud eraldi funktsioneerivateks boksideks, mida on võimalik üksteisest sõltumatult kasutusele võtta või bokse omavahel liita suuremaks üüripinnaks. Boksidesse on ligipääs kahelt poolt: esinduslik kliendi sissepääs Artelli tänava poolt ning laadimisuksega sissepääs maja tagant. Lisaks on hoone Kadaka tee poolsesse otsa planeeritud teise korruse büroo- ja teeninduspindade plokk.

Hoone saab olema väga energiasäästlik ning keskmine kõrvalkulu on ca 1,5 EUR/m2 aasta keskmiselt. Igale pinnale on ettenähtud personaalne san-tehniline ruum WC ja dušiga, samuti on igal boksil autonoomne õhk-vesikütte konverteri baasil töötav energiaefektiivne küttelahendus ning jahutus. Lisaks on maja katusele paigaldatud päikesepaneelid, mis tagavad B-energiaklassi.

Piirkonna areng

  • 2020. aastal valmib K3 kaubandushoone (Kadaka tee 133), mis toob piirkonda mitmeid uusi ettevõtteid
  • YIT Eesti AS arendab läheduses 750 korteriga elukeskkonda, mille tulemusena võidab piirkondlik ettevõtlus rohkelt uusi kliente
  • 2021. aastaks valmib ka Kadaka tee laiendus, mille tulemusena muutub sõidutee 4-realiseks ja luuakse reguleeritud sisse- ja mahasõidud ning kergliiklusteed

Välisilme ja siseplaneering

K2 kaubandushoone fassaad on Kadaka tee ja Artelli tänava poole projekteeritud väga esinduslik ja dünaamiline ning lisaks on planeeritud ka silmatorkavad valguslahendused, mis loovad head eeldused mööduvate autode ja jalakäijate tähelepanu võitmiseks. Üüripindade lagede kõrgus on kuni 8,5 meetrit, mis võimaldab pinnale teha moodsa sisekorruse või ladustada kaupa kõrgusesse.

Hoone asukoht Hinnad & plaanid